GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Urna 13442419
nr 1344 2419
Urna
Italien, majolika. Höjd: 50cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 31 augusti 2020
kl 19:34:58
31/8 18:12:16
Majolika